Minust

Hei! Kui loed seda, siis järelikult otsid just seda fotograafi, keda saad usaldada, et jäädvustada midagi väga olulist!

Maria boiko

Olen Maria! Elan fotograafias juba mõnda aega. Selle aja jooksul olen kaamerat käes hoides läbinud mitmeid kursusi ning õpin senimaani ikkagi ainult parimatelt (miks teisiti?). Olen palju pildistanud, kuid minu kireks on - HETK. Just see hetk, mil inimesed elavad: mängivad, naeravad, kallistavad, vaatavad mõtetes olles kaugusesse.

 

Pulma ja pere fotosessioon KODUS - need on kahte laadi pildistamist, millesse ma sukeldun pea ees. Miks? Sest see on minu kirg - HETK. Pulmas või kodus on inimesed hõivatud oma tegevustega ning minu eesmärk on püüda kinni just see õige hetk.

 

Fotosessioon kodus - see ei tähenda poose, vaid elu! Ma jäädvustan iga hetke, iga pilgu, iga naeratuse, suudluse, puudutuse, veel ka itsitava beebi, tema pontsaka jalakese ja isuäratava käekese!

Piltidel, mis räägivad elust, olete kõik lõdvestunud :) isegi mehed, kes reeglina on fotosessioonide vastu, mõistavad, et neid ei sunnita naeratama või vaatama pilgutamata kaamerasse! Teie elate - mina pildistan! Lihtne!

 

Peale fotosessiooni tellimist arutame koos Sinuga kõik läbi. Leian kindlasti vastused kõikidele Sinu küsimustele pildistamise kohta.

 

Loe rubriigist "Arvustused" tagasisidet nendelt, keda olen juba külastanud! Ja mõistad, et mina olengi just see fotograaf, keda oled juba nii kaua otsinud.